Jak sprawdzić czy zdrapka jest wygrana, bez zdrapywania?

Wygrana w zdrapce nie jest trudna do zdobycia! Każda polska zdrapka ma swoją nazwę, numer, kod kreskowy i koszt. Na polskim rynku oferowane są zdrapki do wyboru: w cenie, z własnymi kolorami, odcieniami, w kształcie prostokąta o różnych rozmiarach. Okrągłe i trójkątne zdrapki nie są dostępne w sprzedaży. Warstwa, którą należy usunąć, jest częściej szara lub srebrna, jeśli produkt jest wystarczająco drogi. Same darmowe zdrapki bez depozytu mogą być kolorowe i błyszczące.

Często loterie są wyświetlane na stronach internetowych. Karty Lotto można nabyć za 1 lub 2, 5 lub 10,ewentualnie 20, a nawet 30 zł.

Jak wygrac w zdrapki kod kreskowy, prawdziwa historia

jak sprawdzić czy zdrapka jest wygrana bez zdrapywaniaMyślałeś o tym, ile losów na loterię po prostu się gubi. I są chwile, że są po prostu rozdawane i dawane. Wydawałoby się, że żart, ale wyobraź sobie, że w podarowanym bilecie może być milionowa wygrana. Już nie Śmieszne? Przed rezygnacją z szansy na sprawdzenie czy zdrapka jest wygrana.

W lecie 2003 roku, Mohan Srivastava, statystyk z Toronto znaleźć bilet na loterię i wygrał 3 dolary, bilet był przetarty, stary w kółko i krzyżyk. Bardzo niewielka przypadkowo znaleziona kwota skłoniła Mohana do refleksji. Zaczął zastanawiać się, jak powstały bilety. W końcu, aby je stworzyć, z pewnością używany jest program komputerowy, który określa zwycięskie zdrapki.
Oczywiste jest, że kombinacje nie mogą być przypadkowe, ponieważ korporacja, która wydaje zdrapek, dowolną loterię, musi przybyć, pewien procent, a jednocześnie ktoś musi wygrać. Mohan postanowił złamać kod.

Po kilku dniach żmudnych obliczeń, przemyśleń, obserwacji i wspomnień Mohan odkrył algorytm. Odkrył lukę w systemie loterii, która wyraźnie zwiększyła szanse wytrwałego i spostrzegawczego gracza.

Tak więc w loterii kółko i krzyżyk były widoczne pewne liczby, stały się kluczem do ustalenia zwycięzców. Tajny kod okazał się prawdopodobnie prosty.

Podczas dochodzenia Mohan uszeregował liczby na podstawie liczby ich występów na karcie i określił Zwycięskie bilety na podstawie powtórzeń liczb i sposobu ich powtarzania.

Szczególnie interesowały go” single”, czyli liczby, które pojawiały się tylko raz na linii gry Kółko i krzyżyk. Biorąc pod uwagę fakt, że liczby singletonów są często powtarzane pod lateksową powłoką maskującą kod, Mohan argumentował, że singletony pojawiające się w rzędzie na jednej z linii do wymazania najczęściej wskazują na zwycięski bilet. A co w rezultacie? Zdrapka brylanty i metoda okazuje się działać w 90%.

Mimo całej pokusy Mohan zgłosił swoją obserwację do Ontario lottery and gambling Corporation. Następnie skontaktował się z Robem Zufeltem, członkiem ochrony. Nie otrzymał odpowiedzi i wysłał paczkę do Zufelta, układając w niej 20 biletów bez jednego zadrapania, część ocenił jako zwycięską, drugą część nazwał przegranymi. Po otwarciu paczki 19 z 20 prognoz okazało się poprawnych.

Historia zyskała rozgłos i wkrótce została przetestowana przez graczy na innych rodzajach loterii. Tak więc gracze nauczyli się jak wygrać w zdrapkach kod kreskowy, w grze Super Bingo strategia wyboru zwycięskiego biletu usprawiedliwia się w 70%.

Wygrana w zdrapce

  • Nie zapomnij grać w kasynie loterii-online. To nowoczesny sposób na szybkie poznanie wyniku i możliwość wygrania prawdziwego jackpota.
  • Spróbuj grać w dość drogich loterii, a twoje szanse wzrosną.
  • Bądź spostrzegawczy, stosuj autorskie metody, być może okażą się najbardziej prawdziwe.
  • Graj systematycznie, a wygrasz. Im więcej prób, tym większe prawdopodobieństwo.
  • Użyj już sprawdzonych metod, którym ufasz.

Nie zastanawiaj się długo, jak prześwietlić zdrapke. Wiadomo, że im droższe Karty, tym wyższy zwrot z loterii. Uważa się, że w zdrapkach od 20 euro gracz zwróci, kupując kilka kart co najmniej 60% swoich funduszy w online kasyno. A jeśli ma szczęście, uda mu się wygrana w zdrapce, trafić w dziesiątkę.

Ale jeśli chcesz sprawdzić doświadczenie Mohana, to Kup bilety z numerem singla-to prosty sposób na zdrapki.