Polityka prywatności

Tylko w rozległych bezpiecznych witrynach prawdziwi gracze znajdą schronienie. Dlatego ważne jest, aby zapewnić poufność danych i ochronę danych osobowych. Przedstawione na naszej liście instytucje stosują nowoczesne metody ochrony, gwarantujące wykluczenie wycieku informacji o odtwarzaczu.

Ochrona i poufność

Podczas procesu rejestracji użytkownicy podają swoje dane osobowe, potwierdzając akceptację zasad polityki prywatności. W takim przypadku kasyno online otrzymuje zgodę na przetwarzanie i dalsze dobrowolne stosowanie informacji wydanych przez gracza.

Zakład gier hazardowych jest zobowiązany nie ujawniać otrzymanych informacji i gwarantować bezpieczeństwo danych. W tym celu witryny kasyn są wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa MD5, a informacje są przesyłane zaszyfrowanymi kanałami za pomocą algorytmu SSL 3.0. Ataki hakerów umiejętnie odpychają specjalne oprogramowanie ochronne. A nielegalne działania są monitorowane przez całą dobę przez pracowników ręcznie.

Jak gromadzone są informacje?

Kasyna online z rankingu są sprawdzane pod kątem korzystania z programów innych firm i metod uzyskiwania danych osobowych graczy. Wybierając instytucję z listy, nie możesz się martwić, podając dane osobowe i kontaktowe.

Dane osobowe są wydawane przez graczy osobiście. Odbywa się to w trakcie wypełniania danych osobowych. Dalsze informacje podlegają przetwarzaniu i sortowaniu. Obejmują one następujące dane:

  • Nazwisko, imię i patronim gracza.
  • adres e-mail.
  • Numer telefonu komórkowego.
  • Adres zamieszkania użytkownika.
  • Dane finansowe (karty bankowe, portfele elektroniczne).

Umożliwia to pracownikom portalu sprawdzenie gracza pod kątem dorosłości. Użytkownicy, którzy nie ukończyli 18 lat, nie mogą wejść do gry.

Metody wykorzystania danych

Dane otrzymane od ciebie służą wyłącznie do zapoznania się z nadchodzącymi losowaniami na stronie. Służą do powiadamiania w przypadku zmiany w systemie premiowym lub promocjach. Administracja informuje również graczy o pojawieniu się nowych automatów do gry. Pozwoli ci to nie przegapić szansy na zyskowne nagrody.

Wskazany pseudonim i ilość wygranych na automatach można wskazać w tabelach Zwycięzców. Twój pseudonim może również pojawić się w rankingu turniejów lub loterii. Adres e-mail służy do uzyskiwania odpowiednich kopii lustrzanych, które uratują graczy przed nagłym zablokowaniem portalu.

Dodaj komentarz
offoffoff offoff

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


100% do 2400 PLN + 100 darmowych spinów
Do 2500 € bonusu i 100 darmowych spinów
100% do pierwszego depozytu do 500 PLN